VIERA Düz Ekran TV > VIERA NeoPlasma TV > TX-P65VT50

TX-P65VT50

Ürün Kodu: TX-P65VT50

Ürün Açıklaması:

Smart VIERA /İşlevleri ve Görüntü Kalitesi Açısından Referans Modeli

Ekran dönüşümlü olarak sol göz ve sağ göz için görüntüler gösterir. Göz görme bölümünün sağ ve sol lensleri senkronize olarak açılıp kapanarak, sağ ve sol göze oynatma zamanıyla birlikte görüntüleri gösteriyor. Bu yöntem bütün 3Dgörüntüleri olduğu gibi gösterirken, 3D görüntüler yüksek ve tamamen HD kalitesinde izlenebiliyor.

Orijinal Panasonic teknolojisi insan gözü gibi görüntü hareketlerini tespit ederken, sürücüsünü optimize edebiliyor. Ani ve güçlü ışık emisyonu sayesinde net olmayan görüntü oluşumu engellenir. Sonuç olarak yüksek netlikte hızlı hareket üretilir.

Dışarıdan ışık girişini engelleyemesini sağlayan panel filtresinde yapılan yenilikler ile derin siyah tonlar elde edilmesini sağladı. Panel hücrelerindeki ışık kaybının önlenmesi sayesinde VIERA her zaman parlak ve keskin görüntülere sahip oluyor. Aydınlık oturma odalarında bile karanlık sahneler ve yüzeyler özenli detaylarla oluşturuluyor.

Bir filmin gerçek kalitesinden keyif almak istiyorsanız, görüntüleri gerçekten filmin yaratılma şeklinde gösteren bir ekrana ihtiyacınız vardır. THX Sertifikalı Ekran Programı ile VİERA bütün yüksek standartları tekrar oluşturdu. 2D ve 3D görüntüleri tekrar oluşturarak, sinema kalitesini veriyor. Filmler için özel olarak ayarlanabilen güzel görüntülerin keyfine varın.

VİERA Connect sayesinde standart film ve tv programlarının dışında, kullanıcılar müzik, video, spor oyun ve diğer içeriklerini bast bir kumanda hareketiyle büyük ekran tv üzerinden izleyeme keyfine varıyorlar. Bulut sistemli İnternet servisiuygun araçları kullanarak interaktif servisleri desteklediği gibi İnternet üzerinden alışveriş fonksiyonu da bu tip araçların televizyon üzerinden alınmasını sağlıyor.

Panasonic Servis 0216 363 71 27

Çağlar Elektronik | Panasonic Teknik Servisi
Web Tasarım: CSS Yazılım